Predajňa v Košiciach

Zaujali Vás produkty na našom e-shope, ale neviete sa rozhodnúť, alebo preferujete radšej osobný odber? Navštívte náš party obchod v Košiciach na Štúrovej ulici 14 a my Vám ochotne poradíme pri Vašom nákupe.

Nájdete u nás párty doplnky vhodné na výzdobu narodeninovej oslavy, detskej párty, rozlúčky zo slobodou alebo iných príležitosti.


Balónová výzdoba

Z balónovej výzdoby máme pre Vás v ponuke balóny s potlačou, fóliové balóniky, metalické balóniky, balóny v tvare čísla a mnoho ďalších balónov. Pri  nafukovaní balónov Vám odporúčame nafúkanie balónov héliom priamo na predajni, alebo si u nás môžete zakúpiť hélium vo fľaši.


Svadobné dekorácie

Nájdete u nás tiež rôzne svadobné dekorácie a doplnky, ako napríklad menovky, lampióny šťastia, lupene ruží, či rekvizity na fotenie. Stačí si len vybrať.


Detská oslava

Chystáte detskú párty? Zorganizujte ju na tému obľúbených detských hrdinov ako sú Avangers, Spiderman, Máša a medveď, Frozen, či iné. Vyberte si poháre, taniere, príbor, obrusy a ďalšie párty doplnky v rôznych farbách a motívoch.


Oslava narodenín

Vaša narodeninová výzdoba môže byť jedinečná aj vďaka balónom v tvare čísla, či iným narodeninovým dekoráciám. Vyzdobte oslavu girlandou s nápisom Happy birthday alebo rozetami, či pomponmi v rôznych farbách. V ponuke máme tiež ozdoby na torty, narodeninové sviečky a ďalšie party dekorácie.


Rozlúčka so slobodou

V našej predajni v Košiciach nájdete tiež rôzne dekorácie na tému rozlúčka so slobodou tak pre ženy ako aj pre mužov. Vyberte si z našej ponuky rozlúčkových predmetov ako sú šerpy, plastové poháriky, slamky či balóniky s potlačou.


Kostýmy

Ak sa chystáte na karneval, máme pre Vás pripravené veľké množstvo kostýmov a masiek. Pánske, dámske a detské karnevalové kostýmy, kostýmy pre páry, ale aj rôzne masky na halloween, či karneval pre dospelých a pre deti.

V našom party shope v Košiciach nájdete ešte mnoho ďalších párty doplnkov ako sú parochne, sombréra, bublifuky, konfety, karaoke predmety, farby na tvár a ďalšie. Príďte sa pozrieť ku nám do našej kamennej predajne v Košiciach.

Nájdete nás na Štúrovej 14 v Košiciach (pri Capricorne). Tešíme sa na Vašu návštevu :) 

Otváracie hodiny:     

    Pondelok 09:00 - 17:30
Utorok 09:00 - 17:30
   Streda     09:00 - 17:30
 Štvrtok 09:00 - 17:30
Piatok 09:00 - 17:30
 Sobota 08:00 - 14:00

   

Newsletter

arrow
Registrujte sa do newslettra

Akcie a novinky na váš e-mail

Novinky Akcie Zľavy

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. TU