Doprava

KEDY BUDE VAŠA ZÁSIELKA U VÁS?

Zásielky prijaté do 15:00 posielame ešte v ten deň! Kuriér ich doručuje na druhý pracovný deň aj v sobotu! Ak ste náhodou zabudli na Vašu oslavu, tak my ju vieme za vás vyriešiť sobotňajším doručením, ktoré je za štandardnú cenu. Platí pre objednávky prijaté v piatok do 15:00 len pre kuriéra. Ak si zvolíte Slovenskú poštu, tak zásielku doručujú do troch pracovných dní.

Službu kuriér zabezpečuje firma DHL, balík je doručený väčšinou na druhý deň po odoslaní. Táto kuriérska spoločnosť doručuje aj v sobotu, pričom cena prepravy ostáva rovnaká ako bežný pracovný deň. Keď vás kuriér nezastihne na prvýkrát, tak sa o to pokúsi ešte dvakrát.

O termíne doručenia Vás kuriér bude informovať SMS alebo emailom a tiež Vám spresní hodinové rozmedzie doručenia zásielky telefonicky. Platiť kuriérovi môžete hotovosťou alebo platobnou kartou.


OSOBNÝ ODBER V KOŠICIACH

Tovar si viete osobne vyzvihnúť v Košiciach na Štúrovej 14. Sme tu každý pracovný deň od 09:00 - 17:30 a v sobotu od             08:00-14:00, s tým, že treba si potvrdiť osobný odber telefonicky na čísle 0949 672 321, pre prípad dovolenky alebo inej neprítomnosti na výdajnom mieste.


CENNÍK PREPRAVY

Kuriér Cena
Nákup do 79 €  3.50 €
Nákup nad 79 €  zadarmo

 

Zásielkovňa Cena
Váha do 5 kg 1,7 €
Váha do 10 kg 3,6 €
Dobierka 0,6 €

 

Slovenská pošta Cena
Váha do 1 kg 3,2 €
Váha do 5 kg 5 €
Váha do 10 kg 6 €

 

Newsletter

arrow
Registrujte sa do newslettra

Akcie a novinky na váš e-mail

Novinky Akcie Zľavy

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. TU